Proč hubnout?

  • lidé s nadváhou umírají v průměru o 5-10 let dřívě
  • nadváha zvyšuje riziko výskytu srdečního onemocnění
  • v České republice žije na 730 000 lidí trpící cukrovkou, cukrovka patří k relevantním rizikovým faktorům kardiovaskulárních nemocí, které jsou dlouhodobě nejčastější příčinou smrti. Přes 92% diabetiků je typu II, který je vyléčitelný pozměněním diety a stravovacích návyků.

Lze zdravě, spolehlivě a hlavně dlouhodobě zhubnout. Během používání našich programů je možno i nadále jíst jídlo, na které jste si zvykli, a přesto hubnout. To vše naše programy umožňují. Přirozenou cestou obohacují metabolismus, spalují tuky a tímto zlepší chuť k jídlu.

Diety, dělená strava, omezení jídla eliminují příznaky a tělo se zhoršuje kvůli nedostatku živin, který vyplývá z omezení jídla. Mezi další významné problémy patří i velký úbytek svaloviny. Pokoušel-li se někdo hubnout bez pomoci odborných poradců, váhu za čas pravděpodobně nabral zpět.

Tentokrát jen v podobě tuků. Tělo tímto ochabne a je stále v horší kondici, než když se s dietou začínalo. To se samozřejmě podepíše na zdraví, protože tělo postrádá živiny k obnově buněk.