Hana Švarcová 37 let

Žila jsem obyčejný život z mnoha z Vás. Chodila do práce z práce, koupit něco dobrého domu, hlavně večer k televizi – brambůrky, oplatky…Tímto způsobem

jsem si svoji váhu vyrýsovala na krásných 110 kg. Váhu jsem nějak moc neřešila, říkala jsem si, že na světě jsem jen jednou tak proč, bych se měla omezovat v něčem co mi moc chutná. Při jedné kontrole u mé doktorky jsem se dozvěděla, že jsem na hranici všech hodnot a po zdravotní stránce, to není vůbec dobré. Bylo mi řečeno, že můžu dostat infarkt, mrtvičku nebo, že se mi ucpou cévy. Pracuji jako zdravotní sestra v ústavu, kde se o takovéto lidi starám, kteří už se nemohli vrátit do běžného života.

V tu chvíli jsem si to vše uvědomila a začala nová cesta životem. Zařadila jsem do svého jídelníčku zdravější jídla, přidala každý jeden den rychlou chůzi. Nějakou dobu jsem to zvládala sama, ale po nějakém čase jsem potřebovala pomoc, abych to vše vydržela a váha se nevrátila zpět. Našla jsem inzerát o zdravé výživě a vyplnila dotazník. Ozvala se mi paní Marie, která mi vše vysvětlila a já se pustila s ní do programu. Po celou dobu jsme byly spolu v kontaktu a moje poradkyně mě vedla krok za krokem. Dnes mám váhu 76 kg, cítím se skvěle, mám více energie a kamarádi mi říkají, že jsem omládla o několik let. S produkty jsem tak spokojená, že je dnes používám na zdravou snídani. Všem, kteří nemají odvahu a sílu zhubnout, doporučuji si najít svého výživného poradce, který bude vždy s Vámi a pomůže dosáhnout VAŠICH cílů.

 Martina Hájková ,  mám 27 rokov, váhu ešte pred rokom 88 kilo….

   

Moja nadváha mi zostala po dvoch deťoch. Nedokázala som sa vrátit na svoju p pôvodnú váhu, skúšala som rôzne diety - lipoxal, alli, a tiež tukožravú polievku, ale žádná trvalá změna, vždy jo-jo efekt. Pravdou je, že moje stravovanie nebolo práve ukážkové. Jedla som hlavne vyprážaný syr s hranolkami, fastfood, cukráreň, sladké limonády /kofola a pod./ a asi päť káv denne, v každej 3 lyžičky cukru a ŽIADNY PITNÝ REŽIM. Bola som stále velmi unavená.

Jedného dňa som sa rozhodla nájsť odbornú pomoc. Našla tú známu stránku, a proste vyplnila formulár a čakala na osudovú zmenu.

Na druhý deň mi zavolala veľmi príjemná pani Duspivová, ktorá so mňou prebrala všetko čo sa týkalo môjho doterajšieho stravovania, zdravotné problémy a dôvod, prečo vlastne chcem schudnúť.  Tento rozhovor ma dosť naštartoval. NIKTO v mojom blízkom okolí mi neveril, každý ma odhováral, že sú to len vyhodené peniaze. Paní Duspivová ma ubezpečila, že to spolu zvládneme, a že vsetkým dokážeme pravý opak

A vtedy som začala veriť sama sebe a nám obom. Nebyť jej, nie som teraz ten najspokojnejší človek na svete.

Za niekoľko dní mi prišiel balíček a začal mi NOVÝ ŽIVOT. Nebol to život plný obmedzení; práve naopak. Ja som len tú mastnú kalorickú nezdravú rýchlo-stravu vymenila za jedlo plné vlákniny, vitamínov, ovocia, zeleniny, vody a pridala trochu disciplíny. Bolo to zvláštne. Občas som bojovala sama so sebou, ale stačil týždeň a videla som prvé výsledky, mala som viac energie pre mojich dvoch synov. Za 1 mesiac som zhodila 3,5 kg  a úžasných 17,5 cm, cítila som sa ako nový človek. To ma veľmi povzbudilo pokračovať.

Paní Duspivová, ktorá bola celý čas mojou oporou, ma pri každom telefonáte /raz za týždeň/ veľmi podporovala. Mne sa zmenil život. Manžel je mňa konečne pyšný. Ja vládzem oveľa viac. Vôbec nie som unavená a začala som dokonca pravidelne cvičiť. Som na seba hrdá a ďakujem pani Duspivovej - mojej najväčšej podpore.. Toto mi ukázalo tú správnu cestu k zdravému životnému štýlu. A moje výsledky??? Za 6 měsíců 17 kg dole a 45 cm po obvodech. Fotka je najlepším dôkazom. Nezabúdam na zdravé raňajky, které mi velmi vyhovujú.

 Prajem všetkým veľa šťastia a hlavne odhodlanie                                                                                                        

 S pozdravom Martina Hájková

 


 

Miroslav  Duspiva 42 let 

             

                 

S produkty na zdravou výživu jsem se setkal poprvé díky mojí manželce, která začala produkty užívat. Jelikož jsem měl nadváhu – 108kg , s kterou jsem bojoval 4 roky a nedařilo se mi shodit na hmotnost, která by mě vyhovovala. Začal jsem užívat produkty a už po prvním týdnu jsem viděl výsledky, které byly neuvěřitelné. Začalo se mi to líbit, protože jsem zjistil, že jím víc než předtím a hrozně mi to vyhovuje a neomezuje časově. Po 4 měsících jsem si upravil váhu, s kterou jsem velice spokojen. Shodil jsem 16 kg , cítím se skvěle, jsem více ohebný a mám více energie jak na sport tak i na celou mojí rodinu. Váhu si stále držím už celým 22 měsíců a cítím se úplně úžasně. Moje váha se teď pohybuje kolem 92 kg. Zůstal jsem na zdravé snídani, která je pro mě naprosto vyhovující více než koblihy, které jsem miloval, ale za jakou cenu. Nebojte se ničeho, protože ono to opravdu funguje.

Všem přeji hodně úspěchů v rozhodování co s nadbytečnými kily.

S pozdravem

 Mirek

Jmenuji se Roman Simurník a je mi 40 let.

 

Celý život jsem se snažil cvičit i když s různými přestávkami, ale nikdy jsem neřešil stravu. Až najednou při váze 103kg jsem se přestal cítit dobře a řekl jsem si, že ještě nejsem tak starý, abych byl obézní. Ze začátku jsem zmenšil porce, což mi pomohlo shodit asi 7 kilo, ale časem se váha zastavila. Jednoho dne jsem se potkal s kamarádkou, která mi nabídla pomoc a já jí rád přijal. Na prvním měření mi poradkyně Marie vysvětlila výsledky, které byly katastrofální a moje rozhodnutí přišlo včas. Potřeboval jsem také upravit stravu, protože mám 14 denní turnus a nemám možnost si cokoliv obstarat. Po vysvětlení a úpravě stravovacího plánu jsem se pustil do shazování nadbytečných kil. A v tom mi zařazení stravovacího výživného plánu moc pomohlo. Začal jsem se cítit lépe, přestal jsem se večer přejídat, odpadly chutě a celkově se snažil o změnu jídelníčku. Za 4 měsíce jsem shodil celkem 15 kg, ale co pro mě bylo důležitější, že jsem si udržel svalovou hmotu a snížil celkový tuk  z 24% na 11,8% a vnitřní rizikový tuk z 10kg na 4kg.

Celkem po obvodech jsem se proštíhlil o 55 centimetrů. V současné době se snažím nabrat více svalové hmoty a vytvarovat si tělo. Díky Herbalife se mi vše daří a můžu říct, že mi změnil i životní styl.

              

Když si zavazuji boty už nemusím dávat nohu výš, abych se mohl k nim ohnout :-).